بنیانگذار
بنیانگذار

بنیانگذار


Image titleبه روایت شناسنامه مرحوم حاج سید محرم ناصری در هفتم خرداد ماه سال 1312 هجری شمسی چشم به جهان هستی گشود. فرزند چهارم خانوادۀ آقا بزرگ شادروان حاج سید رضا ناصری بود و و دوران کودکی ونوجوانی خود را در زادگاهش، روستای وارون از مجموعه روستاهای هفت گانۀ جاسب؛ منطقه ای خوش آب و هوا در شمال دلیجان، می گذراند. از همان دوران نوجوانی کار و تلاش را همراه برادر ارشدش، مرحوم حاج سید جلیل ناصری، آغاز میکند و سپس عازم تهران می شود و سنگ بنای کارخانه ای را می گذراد که اکنون به نام حلوای عقاب از موفق ترین کارخانه های تولیدی کشور استکار و تلاش فراوان، رأفت دل، وفاداری و مهربانی از خصوصیات بارز و مثال زدنیِ ایشان بود. شاید بتوان نقشۀ راه زندگی ایشان را اینگونه ترسیم نمود که زندگی بهتر برای خانواده و آبادانی و توسعۀ بیشتر برای زادگاهش جاسب. این همه عشق و علاقه به زادگاه را کمتر کسی میتوان یافت. به یقین می توانم بگویم الگوی او برادرش بود و به همین دلیل هم بود که کمر همت به مشارکت، همکاری، و همراهی با او بست. این در تلاش هایی که در جهت توسعۀ خدمت رسانی، آبادانی، و خیرخواهی که از خود نشان دادند و اثرات مثبت و جاودانه ای که به یادگار گذاردند کاملاً نمایان است. در طول حیات هیچگاه از خدمت به محرومین و خانواده های نیازمند فروگذار نکرد و همیشه در عین زندگی مرفه خانوادۀ خود، در اندیشۀ تأمین نیازهای بستگان و همشهریانش بود.


حاج سید محرم ناصری پس طی یک دورۀ طولانی بیماری، در بیستم و نهم بهمن ماه سال 1392 و در سن هشتاد سالگی دار فانی را وداع گفت. فرزندان ایشان که ادامه دهندۀ راه و منش ایشان می باشند در تلاشند تا فرهنگ انجام کار خیر را در جامعه ترویج دهند و یاد و نام پدر بزرگوار خود را زنده نگهدارند.

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه فرهنگی،آموزشی، و دستگیری ازنیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است

بازدید کل: 90803 بازدید

تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 60 - واحد 2

پرداخت آنلاین کمکخرید قبوض خیریه