موسسه خیریه
موسسه خیریه- آرزوها

آرزوها

مؤسسه مهر ماندگار در نظر دارد با هدف مهرافروزی در میان خانواده های تحت پوشش خود، طرحی را با عنوان" آرزوها" به مرحلۀ اجرا درآورد

+ ما آرزوها را برآورده می کنیم
موسسه خیریه- مناطق محروم

مناطق محروم

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است

+ فعاليت هاي مهرماندگار در مناطق محروم
موسسه خیریه- حامیان

حامیان

موسسه خیریه مهرماندگار در پشبرد اهداف خیرخواهانه خود، تنها نیست بلکه حامیانی دارد که همیشه در کنار این موسسه ...

+حامیان ما
موسسه خیریه- معرفی نرم افزار موسسات خیریه

معرفی نرم افزار

نرم افزار جامع مؤسسات خیریه با هدف ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع جهت ثبت اطلاعات خانواده های تحت پوشش مؤسسات خیریه ...

+ معرفی نرم افزار

مؤسسۀ مهرماندگار حامیِ خانواده های نیازمندی است که بسته به نوع مشکل خود، تحت پوششِ این مؤسسه قرار می گیرند. رویکرد مهرماندگار این است که چنانچه بتوانیم مشکلات و نیازهای این خانواده ها را به شکلی درست و اصولی شناسایی کنیم و به صورت ریشه ای به رفع آنها بپردازیم، در نتیجه قادر خواهیم بود ...
شما می توانید در مورد بنیانگذار موسسه بیشتر بخوانید و از برنامه ها و چشم انداز های ما آگاه شوید!

مؤسسه مهرماندگار ناصری یک مؤسسه خیریه مستقل است که در راه خدمت رسانی به خانواده های تحت پوشش خود فعالیت می کند. هدف ما این است که بیش از این که این خانواده ها را وابسته دریافت خدمات خود نماییم، می کوشیم تا آنها را در مسیر زندگی و آیندۀ فرزندانشان به استقلال برسانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون فعالیت های مهرماندگار می توانید به منوی خدمات ماندگار مراجعه نمایید.

فعالیت های موسسه خیریه مهرماندگار

با آنکه مهرماندگار مؤسسه ای مستقل از کمک های مردمی است، باز هم بسیاری از خیرین محترم این مؤسسه را مورد لطف و مرحمت خود قرار داده و مبالغ یا اجناس مورد نظر خود را از طریق این مؤسسه به دست نیازمندان عزیز می رسانند.
چنانچه شا هم یکی از این خیرین گرامی هستید می توانید از منوی مهرشما راه های کمک رسانی به خانواده های تحت پوشش مؤسسه مهرماندگار را مطالعه نمایید.

مهر ماندگار مؤسسۀ خیریه ای است که خدمات متنوعی را به خانواده های نیازمند تحت پوشش خود می رساند. لازم به ذکر است که این مؤسسه خود را موظف می داند که رسم امانت داری را در جهت حفظ اطلاعات این خانواده های محترم به طور کامل به جای آورد.

لذا چنانچه شما عزیزان خانوادۀ نیازمندی را می شناسید و یا خود نیازمند کمک هستید، می توانید از منوی ارتباط با ما با مؤسسه مهرماندگار تماس حاصل نمایید.

از موسسه خیریه مهرماندگار کمک بگیرید

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه فرهنگی،آموزشی، و دستگیری ازنیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است

بازدید کل: 90807 بازدید

تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 60 - واحد 2

پرداخت آنلاین کمکخرید قبوض خیریه