مهر غیرنقدی

مهر غیرنقدی


مؤسسه مهرماندگار آمادۀ دریافت کمک های غیرنقدی نیکوکاران گرامی به صورت های زیر می باشد:

  • اهدای کتاب
  • اهدای لوازم آموزشی
  • اهدای پوشاک
  • اهدای بسته های ارزاق


لازم به ذکر است که در راستای ارائه خدمات شفاف در هریک از بخش های فوق رسید موارد اهدایی صادر خواهد شد.

اهدای کتاب

از آنجایی که مؤسسه مهرماندگار با خانواده های نیازمند ارتباط مستقیم دارد و همچنین برای تکمیل تنوع موضوعی کتابخانۀ عمومی جاسب، آمادۀ دریافت کتاب به صورت تکی و عمده می باشد. چنانچه ناشر یا نویسندۀ محترمی قصد اهدای کتاب خود را به این خانواده ها و یا کتابخانه عمومی جاسب دارند، و یا حتی شما خیّر عزیز تمایل به اهدای کتاب های قدیمی خود دارید، می توانید با دفتر مؤسسه مهرماندگار تماس حاصل نمایید.

اهدای لوازم آموزشی

موسسۀ مهر ماندگار در شهریورماه هرسال بستۀ لوازم کمک آموزشی شامل کیف و لوازم التحریر تهیه ومیان دانش آموزان نیازمندان توزیع می کند. چنانچه شما نیکوکار عزیز تمایل به شرکت در این امر خیر دارید می توانیید با دفتر موسسه تماس گرفته و درلذتِ نشاندن لبخندی را بر لبان دانش آموزان نیازمند سهیم باشید.

اهدای پوشاک

مؤسسه مهرماندگار در اسفندماه هرسال بستۀ پوشاک تهیه و در میان خانواده های نیازمند تحت پوشش توزیع می نماید. در این راستا این موسسه آماده دریافت کمک های عمده و جزئی نیکوکاران عزیز و تولید کنندگان پوشاک می باشد. شما میتوانید از طریق تماس با مؤسسه همکاری خود را در انجام این امر خیر اعلام نمایید.

اهدای بسته های ارزاق

همانطور که در بخش خدمات ماندگار به استحضار شما گرامیان رساندیم مؤسسه مهرماندگار سالانه 2مرتبه اقدام به تهیه و توزیع بسته های ارزاق برای خانواده های نیازمند می نماید. محتوای این بسته ها در ماه رمضان شامل کالاهایی بیشتر و متنوع تری است. همچنین در اسفند ماه بسته ارزاق متناسب با نیاز شب عید تکمیل می گردد. خیّرین عزیزی که تمایل به شرکت در این امر خداپسندانه دارند می توانند با دفتر مؤسسه تماس حاصل نمایند.

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه فرهنگی،آموزشی، و دستگیری ازنیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است

بازدید کل: 90789 بازدید

تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 60 - واحد 2

پرداخت آنلاین کمکخرید قبوض خیریه